Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/astrosummercamp/public_html/wp-includes/functions.php on line 4231
ASTRO SUMMER CAMP KONUŞMACILARI | Astro Summer Camp Resmi Web Sitesi
TR EN

ASTRO SUMMER CAMP KONUŞMACILARI

ASTROLOJİ YAZ OKULU PROGRAM EĞİTMENLERİ 

Astroloji Yaz Okulu’nun bu yılki programı; astroloji topluluğunun alanlarında tanınmış ve konularının uzmanı isimler tarafından yapılacak konuşmalara, geniş temalar yelpazesinde sunulacak derslere ve  özgün temalara ışık tutacak konuk konuşmacılara ev sahipliği yapacak.

.

 

Patrizia Nava

Patrizia Nava Filoloji ve Edebiyat dalında yüksek lisans (M.A., Bologna Universitesi, İtalya), Horary Yetkinlik Diploması ve Onursal Astroloji doktorası (Hindistan Doğu Mirası Hint Enstitüsü, Kolkata) sahibidir. Halen ilgi alanları olan Horary ve Seçim Astrolojisine kariyerinin ilk yıllarında konularında uzmanlaşmış ve aynı zamanda astroloji tarihinde araştırma konuları ile de ilgilenmektedir. CIDA (İtalyan Profesyönel Astrologlar Birliği), Cielo & Terra (büyük alim Giuseppe Bezza tarafından kurulan Tradisyonel Astroloji Birliği) gibi değişik birliklerin üyesidir. Aynı zamanda, geleneksel çalışmalara adanmış olan Amerikan astrologlar Topluluğu’nun aktif bir üyesidir. Akademik alanda, uzmanlaşmış yayınlarda pek çok makalesi yayımlanmıştır: İlişkilere yönelik Horary (I semi del tempo, Torino, 2011), ve şu anda editörlüğünü yaptığı William Lilly’nin Christian Astrology’nin çözümsel baskısı (Libro Primo: Introduzione all’astrologia, Lugano 2018. Libro secondo: la soluzione di ogni tipo di domanda, basım aşamasında). Nava aynı zamanda Astra Inclinant, Uluslararası Astroloji Tarihi Bülteni’nin (Lugano) bilim kurulunun üyesidir. Çok sayıda milli ve uluslararası konferanslara konuşmacı olarak katılmıştır. AOC, Tradisyönel Horary Astroloji Okulu’nun kurucusu ve baş eğitmenidir ve atölye çalışmaları ve sınıflar kurmaktadır.

www.astrologiaoraria.com websitesinin sahibidir.

 

Konuşma Teması

.

..

R. Hakan Kırkoğlu

Ülkemizde astroloji eğitimine öncülük eden Kırkoğlu, Tarih ve Ekonomi (Boğaziçi Üniversitesi) alanlarında yüksek lisan ve İşletme Mühendisliği (İTÜ) lisans dereceleri aldı. 35 yıla yaklaşan astroloji birikimi ve tecrübesini danışmanlık yönünde ve kurmuş olduğu Göklerin Bilgeliği okulunda sunmaya devam ediyor. R. Hakan Kırkoğlu 1997 yılında Londra’da Faculty of Astrological Studies okulunu birincilikle bitirerek Veritas ödülüne layık görüldü. 2000 yılından bu yana ülkemizde astrolojinin profesyonel uygulamasında bir örnek haline geldi. 1999 yılından bu yana İngiltere, ABD, Avustralya, Polonya ve Sırbistan’da uluslararası konferanslara katılan, UAC (United Astrology Conference) Dünya Astrolojisi Koordinatörü ve daha sonra key speaker olan Kırkoğlu Astroloji Zamanları (1991), Göklerin Bilgeliği (2005), Ruhun Yolculuğu (2010) kitaplarının da yazarıdır. Makaleleri pek çok dile çevrilen R. Hakan Kırkoğlu’nun Tarih alanında yazmış olduğu “İlm-i Nücum ve 18. Yüzyıl Osmanlı Sarayındaki Rolü” adlı yüksek lisans tezi yakından kitap olarak 2017 yılında yayınlanmıştır.

Kırkoğlu Göklerin Bilgeliği Okulu’nun kurucusu ve aynı zamanda ISAR Türkiye temsilcisidir.

 

Konuşma Teması

.

.

 

 

.

 

.