Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/astrosummercamp/public_html/wp-includes/functions.php on line 4231
ASTRO SUMMER CAMP PROGRAMI | Astro Summer Camp Resmi Web Sitesi
TR EN

ASTRO SUMMER CAMP PROGRAMI

ASTRO SUMMER CAMP 2018 PROGRAMI

 

Göklerin Bilgeliği Okulu bu yıl Bozcaada’da düzenlenecek Yaz Okulu Programı farklı astroloji perspektiflerini bir araya getiriyor.

Astroloji Yaz Okulu, çok yönlü temalar odağında özgün planlanmış Öğrenim Programı ile tüm öğrencilerini ve katılımcılarını astrolojinin engin öğretileri ile buluşturuyor.

Yaz Okulu Programı kapsamında; programa katılacak eğitmenler, farklı astroloji seviyelerinden çeşitli kavram ve öngürülerini paylaşacakları bölümlerini öğrenim programımızın odak temaları eşliğinde sunacaklar.

 

Bu yılki Astroloji Yaz Okulu 2018 Programının Odak Temaları:

ASTRO SUMMER CAMP kapsamında düzenlenecek  Astroloji Yaz Okulu Programı;  göklerin engin bilgeliğini anlamaya, öğrenmeye, algılarımızı zenginleştirerek bugünü geçmişle bağlayan  konuları paylaşmaya dönük ders içerikleri ile konuşma başlıklarını bu kez; Kehanet (Horary) Astrolojisi, nedir? Ne değildir ? Sorular, Haritalar, Soru Soranlar, Evler ve Signifikatörler, Temel ve Tesadüfi Asaletler, Meziyet ve Güç, Asalete bağlı olarak yargılama, Alışveriş (reception) ve Dispozitörlük, Horary haritada Motivasyon ve Duygular, Açılar ve Olaylar, Perfeksiyon ve Engelleme, Zamanlama, Şans ve Ruh Noktasına göre hayat temalarımız, Kadim bir öngörüm yöntemi ile hayat dönemlerimiz; Onluklar, “Decennials, Kehanet (Horary) Astrolojisi ve  Seçim Astrolojisi ileAstroloji, Kabala ve Hayat Ağacı temaları ekseninde ele alarak, sunduğu özgün eğitim konuları içeriği ile katılımcılarına çok özel bir öğrenme deneyimi fırsatı sunuyor.

 

Bu yıl Göklerin Bilgeliği ile Bozcaada’da kamptayız!

ASTRO SUMMER CAMP bu yılki  özgün programı kapsamında; alanlarının uzmanı isimler tarafından yapılacak konuşmalara, geniş temalar yelpazesinde sunulacak derslere ve Bozcaada’nın sunduğu güzelliklere eşlik edecek astroloji sohbetlerine ev sahipliği yapacak.Program kapsamındaki sunumların büyük çoğunluğu Türkçe yapılacak olup, İngilizce konuşma ve sunumlar  Türkçe’ye tercüme edilecektir.

ASTRO SUMMER CAMP, Bozcaada’da, Astroloji Yaz Okulu Programı’nın gerçekleşeceği  Aika Akvaryum Hotel’de  Otel’de, 14 Eylül 2018 Cuma akşamı düzenlenecek karşılama resepsiyonu ile başlayacak.

15 Eylül  Cumartesi  günü sabahı,  geçmişten günümüz dünyasına kadim bilgileri ve göklerin bilgeliğini öğrenerek,  keşfederek ve paylaşarak geçireceğimiz, yeteneklerimizi geliştirip algılarımızı yükselteceğimiz konulara odaklı bir maraton olarak 16 Eylül  akşamına kadar sürecek Yaz Okulu programının resmi oturumlarını başlatmak için toplantı salonumuzda toplanacağız.

Bu yılki  Yaz Okulu maratonu, program boyunca ağırlayacağımız,  alanında saygın ve konularında önde gelen konuşmacılarımızın sunumları ve astroloji sohbetleri ile zenginleşerek, unutulmayacak bir yolculuk olacak.

Tematik Yaz Okulu Programına buradan ulaşabilirsiniz.