TR EN

ASTRO SUMMER CAMP PROGRAMI

ASTRO SUMMER CAMP 2017 PROGRAMLARI

Göklerin Bilgeliği Okulu bu yaz Yunanistan’ın Girit adasında unutulmayacak bir program sunuyor.

ASTRO SUMMER CAMP bu yıl iki kaçırılmayacak programı bir arada sunuyor.

Astroloji Yaz Okulu, çok yönlü temalar odağında özgün planlanmış Eğitim Programı (23-27 Haziran 2017) ile tüm öğrencilerini ve katılımcılarını astrolojinin engin öğretileri ile buluştururken, bu akademik programı, Girit’in keşfe değer  bölgelerini  astroloji, tarih ve mitoloji sohbetleri eşliğinde gezmek, görmek, tanımak isteyenler için özel olarak tasarlanan  Gezi ve Keşif Turları Programı (28 Haziran-1 Temmuz) izleyecek.

Astroloji Yaz Okulu Programı: ASTRO SUMMER CAMP kapsamında düzenlenecek  Astroloji Yaz Okulu Programı;  göklerin engin bilgeliğini anlamaya, öğrenmeye, algılarımızı zenginleştirerek bugünü geçmişle bağlayan  konuları paylaşmaya dönük ders içerikleri ile konuşma temalarını bu kez tarih, mitoloji ve kadim bilgiler ekseninde ele alarak, sunduğu özgün eğitim konuları içeriği ile katılımcılarına çok özel bir öğrenme deneyimi fırsatı sunuyor.

Astroloji Yaz Okulu bu özgün programı kapsamında; küresel astroloji topluluğunun tanınmış isimlerine, alanlarının uzmanı isimler tarafından yapılacak konuşmalara, geniş temalar yelpazesinde sunulacak derslere ve uygarlık tarihinde önemli bir yere sahip Girit’in zengin tarihine, kültürüne, efsanelerine, geçmişten bugününe dair özgün temalara ışık tutacak konuk konuşmacılara ev sahipliği yapacak.

Tematik Yaz Okulu Programına buradan ulaşabilirsiniz.

Gezi ve Keşif Turları Programı: ASTRO SUMMER CAMP katılımcılarının Yunanistan’ın en büyük adası olan Girit’in kısa süreli ziyaretlere sığmayacak turistik zenginliklerini, adanın dört bir yanında,   kuzeyinde, doğusunda, batısında ve güneyinde yer alan en çarpıcı, en büyüleyici yerlerini yapılan özgün gezi planlamaları eşliğinde görüp, tanıyıp, keşfetmelerini sağlamaya yönelik özel olarak hazırlanan keşif  turları seçenekleri sunuyor.

Girit, efsanelerin tarih gibi durduğu ve tarihin bir efsane olduğu eşsiz bir lokasyon. Girit’in geçmişten günümüze, adanın her yerinde paylaşacak bir hikayesi var. ASTRO SUMMER CAMP katılımcıları için özel olarak hazırlanan  keşif gezilerine Ege’nin Harikaları’nın güzelliklerine hayat verecek efsanevi hikayeler eşlik edecek.

Gezi ve Keşif Turları Programına buradan ulaşabilirsiniz.