Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/astrosummercamp/public_html/wp-includes/functions.php on line 4139
GEZİ/KEŞİF TURLARI PROGRAMI | Astro Summer Camp Resmi Web Sitesi
TR EN

GEZİ/KEŞİF TURLARI PROGRAMI

GİRİT’i ve MİNOS UYGARLIĞINI keşfet!

2017 Astro Summer Camp’te Astroloji’nin farklı seviyelerinde yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz olanaklar sunarken, Tarih ve yolda keşif heyecanını da bir araya getiriyor.

Yolculuğumuz, Astroloji Yaz Okulu Programının sunacağı ilham ile, Girit Adası’nı keşfetmek isteyenler için GEZİ /KEŞİF PROGRAMI ile devam edecek.

ASTRO SUMMER CAMP 2017 katılımcıları ve konukları için özel olarak hazırlanan GEZİ/KEŞİF TURLARI PROGRAMI, Yaz Okulu Programını izleyen 5 ardışık gün boyunca tematik yolculuk odaklı, özel kurgu ile tasarlanmış turlar olarak hazırlandı.

Turların her biri, Yunanistan’ın en büyük adası olan Girit’in en büyüleyici bölgelerini keşfederek, adanın Kuzey’inden Güney’ine, Doğu’sundan  Batı’sına doğru uzanan  büyüleyici rotalarını ziyaret edebilmek üzere tasarlanan  özel olarak temalı günlük geziler.olup, her tur,  ekstra bir ücret karşılığında sunulacak ve her birine kayıt sadece ASTRO SUMMER CAMP’ın unutulmaz, eğitimsel ve ilham verici deneyimlere imza atmak isteyen katılımcıları ile onların konuklarına açık olacak.

Ege’nin pek çok eşsiz hikayesine ev sahipliği yapan  Girit’in keşfe değer köşelerine doğru yapılacak bu tematik yolculuklar, parlak Ege Güneşi ile birlikte, kristal berraklığındaki Ege denizi kıyılarında, derin astroloji, tarih ve mitoloji sohbetleri eşliğinde 2017 yazının unutulmaz anılarını oluşturacak.

GEZİ/KEŞİF TURLARI PROGRAMI

…………..

                    
    TUR 1 – 27 Haziran 2017                    TUR 2 – 28 Haziran 2017                    TUR 3 – 29 Haziran 2017                    TUR 4 – 30 Haziran 2017                TUR 5 – 01 Temmuz  2017