Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/astrosummercamp/public_html/wp-includes/functions.php on line 4231
BU EYLÜL BOZCAADA’DA KAMPTAYIZ | Astro Summer Camp Resmi Web Sitesi
TR EN

BU EYLÜL BOZCAADA’DA KAMPTAYIZ

 

ASTRO SUMMER CAMP bu yıl Bozcaada’da!

Bu yıl ASTRO SUMMER CAMP  Bozcaada’yı  merkez alıyor.

Astroloji Yaz Okulu Öğrenim Programı  14-16  Eylül 2018 arasında, 

Bozcaada’nın Akvaryum Koyu’nda konumlu Aika Akvaryum Hotel’de gerçekleşecek.

Astro Summer Camp 2018 koferans oteli olan Aika Akvaryum Hotel’in Astro Summer Camp 2018  katılımcıları için özel indirimli fiyatlarından faydalanmak için Astro Summer Camp kayıt ofisinden bilgi alabilirsiniz.

.

 

BOZCAADA, çok özel bir ada, ASTRO SUMMER CAMP 2018 çok özel bir program!

Bu yıl astroloji dünyamızı genişletecek, kapsamlı programı ile  Astroloji Öğrenim Kampımızda hedefimiz sadece eğitim değil aynı zamanda bir araya gelerek güzel anlar ve anılar da yaratabilmek.

Program kapsamında yeni  bilgileri öğrenirken, astroloji sohbetleri ve Bozacaada’nın sunduğu güzellikler ve eşsiz denizi eşliğinde keyifli anları paylaşmak da programımızın vazgeçilmez parçası.

Bu yazın son günlerinde hem öğrenmek, hem gelişmek, hem yeni bilgilerle donanıp hem de keyifli bir Eylül haftasonunu birlikte geçirmek üzere Astro Summer Camp 2018’de Bozcaada’da buluşmak üzere.