Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/astrosummercamp/public_html/wp-includes/functions.php on line 4231
GÖKLERİN BİLGELİĞİ HAKKINDA | Astro Summer Camp Resmi Web Sitesi
TR EN

GÖKLERİN BİLGELİĞİ HAKKINDA

Göklerin Bilgeliği

Temelleri 1999 yılında Hakan Kırkoğlu’nun düzenli eğitimlere başlaması ile atılan Göklerin Bilgeliği örnek bir okul olarak ülkemizde Astroloji’nin yetkin ve kapsamlı bir şekilde öğrenilmesi konusunda öncülük etmekte. Diploma (sınıf-içi) ve Sertifika (online) düzeyindeki programlar yanında, ileri seviyede verilen Master Class seviyesi günümüz Astroloji eğitimini tarihsel kökleri ile birlikte sunmakta. Bu program içinde, yeni başlayanlardan master class seviyesine kadar tüm öğrencilerimiz hazırladıkları ödevler, sunumlar, seminer dersleri ve gerçekleştirilen yazılı ve sözlü değerlendirmelerle ezberci olmayan, keşfe ve anlamaya dayalı bir süreçte ilerleyerek teorik ve pratik aşamada kendilerini donatmaktalar.

Astroloji’yi sadece bir bilgi yığını olarak görmek yerine, araştırmayı, kendini ve içinde yaşadığı dünyayı anlamaya yönelik bir perspektif içerisinde gerçekleştirilen bu eğitim programı aynı zamanda öğrencilerinin uluslar arası düzeyde kendilerini ifade edebildiği özellikler taşıyor. Göklerin Bilgeliği Okulu pek çok öğrencisinin gösterdiği bu dikkat çekici yönleri ile ülkemizde bir ilk örnek olmanın mutluluğunu da yaşamakta.

Göklerin Bilgeliği Okulu düzenli programları yanı sıra webinarlar, seminerler, sertifikayon çalışmaları ve sürekli olarak düzenlediği yaz okullları aracılığıyla Astroloji’nin gerek profesyonel gerekse kişisel gelişim alanda daha geniş kitlelerce doğru biçimde tanıtılması için çalışmaktadır.