TR EN

KAYIT VE KATILIM

ASTRO SUMMER CAMP 2017’DE YERİNİ AYIR / HEMEN KAYDOL

ASTRO SUMMER CAMP 2017, bu yaz öğrenme, keşfetme ve paylaşım dolu bir yolculuk için kaçırılmaz iki programı bir arada sunuyor.

Astroloji Yaz Okulu çok yönlü temalar odağında özgün planlanmış Eğitim Programı (23-26 Haziran 2017) ile tüm öğrencilerini ve katılımcılarını astrolojinin engin öğretileri ile buluştururken, bu öğrenim programını, Girit’in keşfe değer bölgelerini astroloji, tarih ve mitoloji sohbetleri eşliğinde gezmek, görmek, tanımak isteyenler için özel olarak tasarlanan Gezi ve Keşif Turları Programı (27 Haziran-1 Temmuz) izleyecek.

Gerek Astroloji Yaz Okulu Programı gerekse Gezi/ Keşif Turları için yerler sınırlı olup, sınırlı sayıdaki katılım kontenjanı dolduğunda kayıtlar kapanacaktır.

.

Bu özel programlara katılmak ve yerlerinizi ayırtmak için yapmanız gereken tek şey ise aşağıda belirtilen 4 kolay adım ile katılım kaydınızı tamamlamak.

.

ADIM 1. ASTROLOJİ YAZ OKULU EĞİTİM PROGRAMININ VE GEZİ/KEŞİF TURLARININ DETAYLARINA GÖZ ATIN.


Gezi ve Keşif Turları Programı

GEZİ VE KEŞİF TURLARI PROGRAMINA (27 Haziran – 1 Temmuz 2017)  buradan ulaşabilirsiniz.

Astroloji Yaz Okulu Eğitim Programı

ASTROLOJİ YAZ OKULU EĞİTİM PROGRAMINA (23-26 Haziran 2017) buradan ulaşabilirsiniz.

 


ADIM 2.
ASTROLOJİ YAZ OKULU EĞİTİM PROGRAMI VE GEZİ/KEŞİF TURLARININ KATILIM FİYATLARINI VE ÖDEME OPSİYONLARINA GÖZ ATIN

PROGRAMLARIN KATILIM BEDELLERİ İLE ÖDEME OPSİYONLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

ADIM 3. KAYIT / KATILIM FORMUNU İNDİRİN, KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ İLE DOLDURUN, KATILMAK İSTEDİĞİNİZ PROGRAMLAR İLE TERCİH ETTİĞİNİZ ÖDEME OPSİYONLARINI BELİRTİN

KAYIT / KATILIM BAŞVURU FORMUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

ADIM 4. DOLDURDUĞUNUZ KAYIT/KATILIM FORMUNU ASTRO SUMMER CAMP 2017 KAYIT OFİSİNE FAX VEYA E-POSTA İLE İLETİN VE KAYDINIZI TAMAMLAYIN

 

KAYIT FORMU VE KATILIM BEDELİ ÖDEMLERİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

Kayıt / Katılım Formunun üzerinde belirtilen tüm detaylar ile eksiksiz doldurulması gereklidir.

ASTRO SUMMER CAM 2017 programlarına katılacak her bir kişi için ayrı bir form doldurulması zorunludur.

 Her bir katılımcının katılmak istediği tüm programların aynı form üzerinde işaretlenerek, her bir kişinin tüm programlara tek bir form ile kayıt yapması gereklidir.

Gezi/ Keşif Tur Programları sadece ve özel olarak ASTRO SUMMER CAMP 2017 katılımcıları ile katılımcıların misafirleri için özel düzenlenen butik turlar olup, Yaz Okulu Programına katılmayıp sadece Gezi/Keşif Turlarına katılacak olan misafirler için doldurulacak formlarda kişiyi misafir olarak davet eden Yaz Okulu katılımcısının isminin de davet eden kişi olarak belirtilmesi gerekmektedir.

Programlara rezervasyon yapılmamakta olup, doğrudan kayıt başvuruları alınmaktadır.

Kayıt formları üzerinde tüm programların katılım ücretleri belirtilmiş olup, işaretlenen her program katılım bedeli, form üzerinde belirtilen toplam katılım bedeli kutucuğu üzerine hesaplanarak yazılmalıdır.

Tüm program katılım bedelleri döviz kuru olarak belirtilmiş olup, hesaplanan toplam katılım bedeli olan döviz kurunun o günkü Merkez Bankası Döviz Alış kuru üzerinden Türk Lirası’na çevrilerek ödemelerin Türk Lirası olarak yapılması gerekmektedir.

 Katılım bedellerini banka transferi opsiyonu ile ödemeyi seçen katılımcıların, Kayıt formları ile birlikte, kayıt formu üzerinde belirtilen toplam bedelin ödendiğine dair banka transferini gösteren banka dekontunu da kayıt ofisimize iletmeleri gerekmektedir

Katılım bedellerini kredi kartı opsiyonu ile ödemeyi seçen katılımcıların, Kayıt formları üzerinde seçtikleri programların toplam katılım bedellerini döviz cinsi olarak belirtmeleri yeterli olacaktır. Kayıt ofisimiz kredi kartı ile toplam bedelin çekiminin yapılacağı günkü merkez bankası döviz kurunu kullanacaktır.

Fax veya E-posta ile kayıt ofisimize iletilen her formun kayıt ofisimiz tarafından alınmasını takip eden 3 iş gün içerisinde kaydınızın yapıldığına dair bilgilendirilme yapılacaktır.

 KAYIT / KATILIM BAŞVURU FORMUNUN iletileceği Fax / E-posta, başvuru formunda belirtilmiştir.

 

KAYIT SONRASI İPTAL ve ÖDEME İADE KURALLARI

Eğitim ve/veya keşif turları bölümlerine ödeme yaparak kayıt işlemini gerçekleştirmiş olan katılımcılarımız ve/veya katılımcı misafirlerimiz, katılımlarını herhangi bir sebepten iptal ettikleri durumda; 10 Mart 2017 tarihine kadar TL olarak yapmış oldukları tutarın %90’ını, 21 Nisan 2017 tarihine kadar %80’ini, ön kayıtların kapanacağı tarih olan 2 Haziran 2017 tarihine kadar %70’ini, geri ödeme olarak alabilirler.  2 Haziran 2017 tarihinden sonra geri ödeme yapılmayacaktır.