Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/astrosummercamp/public_html/wp-includes/functions.php on line 4231
KAYIT VE KATILIM | Astro Summer Camp Resmi Web Sitesi
TR EN

KAYIT VE KATILIM

ASTRO SUMMER CAMP 2018’DE YERİNİ AYIR / HEMEN KAYDOL

ASTRO SUMMER CAMP 2018, bu yıl Bozcaada’da öğrenme, keşfetme ve paylaşım dolu bir yolculuk için kaçırılmaz bir programı sunuyor.

Astroloji Yaz Okulu çok yönlü temalar odağında özgün planlanmış Eğitim Programı (14-16 Eylül 2018) ile tüm öğrencilerini ve katılımcılarını astrolojinin engin öğretileri ile buluştururken,her günün öğrenim programını takip edecek astroloji sohbet seansları da  özgün temalara odaklı bilgiler eşliğinde önemli bir paylaşım platformu oluşturacak.

Astroloji Yaz Okulu Programı için yerler sınırlı olup,sınırlı sayıdaki katılım kontenjanı dolduğunda ve en geç 12 Temmuz 2018 tarihinde  kayıtlar kapanacaktır.

.

Bu özel programlara katılmak ve yerlerinizi ayırtmak için yapmanız gereken ASTRO SUMMER CAMP kayıt ve bilgi ofisimize bir e-mail ile katılım talebinizi bildirerek, kayıt ofisimizden gelecek yönlendirmeler eşliğinde  kayıt için gerekli prosedürleri takip ederek katılım kaydınızı gerçekleştirmek.

ASTRO SUMMER CAMP kayıt ofisi e-mail adresi:

info@astrosummercamp.com

.

KAYIT BAŞVURULARI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

 ASTRO SUMMER CAMP Yaz Okulu Öğrenim Programına  rezervasyon yapılmamakta olup, doğrudan kayıt başvuruları alınmaktadır.

 Email ile kayıt ofisimize iletilen her katılım/kayıt talebinin Kayıt Ofisimiz tarafından alınmasını takip eden 2 iş gün içerisinde gerekli bilgilendirmeler ve kayıt/katılım için yapılması gerekenlere dair ayrıntılı bilgilendirilme yapılacaktır.

 

ASTROLOJİ YAZ OKULU ÖĞRENİM PROGRAMI PAKETİ İÇERİĞİ

  • Karşılama Kokteyli Resepsiyonu (14 Eylül 2018 akşamı),
  • 2 günlük Konferansa Tam Erişim  (15-16 Eylül 2018),
  • Konferans günlerinde 2 öğle yemeği,
  • Sabahın ilk ışıkları ile deniz kenarında Yoga – (16 Eylül 2018 )
  • Değerlendirme semineri ile Yaz Okulu Katılım Sertifikası

Katılım Bedeli (Tam Paket için)

1,480TL + KDV

 

KAYIT SONRASI İPTAL ve ÖDEME İADE KURALLARI

ASTRO SUMMER CAMP 2018 Astroloji Yaz Okulu Öğrenim Programına ödeme yaparak kayıt işlemini gerçekleştirmiş olan katılımcılarımız, katılımlarını herhangi bir sebepten iptal ettikleri durumda; 1 Ağustos 2018  tarihine kadar yapılan iptallerde yapmış oldukları ödeme  tutarının  %75’ini, 1 Eylül 2018  tarihine  kadar yapılan iptallerde ise yapmış oldukları ödeme tutarının  %50’sini geri ödeme olarak alabilirler. 1 Eylül 2018 tarihinden sonra yapılan iptallerde bir  geri ödeme yapılmayacaktır.