TR EN

Christos Archos

Christos Archos

Christos Archos, Atina, Yunanistan’da yaşayan bir astrologtur. Psikoloji okudu ve iki master derecesi bulunmaktadır ama aynı zamanda 2004 yılından bu yana profesyonel olarak astroloji içindedir.

Araştırmaları ilişkiler, sinastri, astropsikoloji, CBT danışmanlığı, varoluşsal psikoloji ve Psikosentez üzerinedir. Bu konularda değişik makaleler ele almış, kendi ülkesinde radyo ve TV programlarına katımıştır ve omtimes.org insanlık şifa vakfının Yunanca baş editörüdür.

Christos Archos ISAR Yunanistan temsilcisi durumundadır.

 

 

.

Eğitmenin ASTRO SUMMER CAMP 2017 Konuşma Teması

Aşk ve Zihinsel Şartlanma

Kişisel ilişkiler her zaman hayatımızın temel bir bölümünü oluşturur. Alışılmış sinastri teknikleri insanların neden birbirleri ile geçinebildiklerini ya da uygun olmadıklarını anlamamıza yardımcı olur.

Ancak pek çok defa, çocukluk deneyimlerimiz ve önemli zihinsel saptırmalarımız aşkta mutluluğu bulmakta bize yardımcı olmazlar. Felaket ilişkiler kurduğumuz kişileri hayatımıza sokarız, aşktan ve mutluluktan kaçınarak kendimizi bir bütün hissetmeyiz.

Bu sunum zihinsel şartlanmalar ve astropsikoloji ile ilgili olarak ilişki dinamiklerimizi daha iyi anlayabilmemize olduğu kadar, astroloji ve danışmanlık yoluyla partnerler arasındaki ortak problemleri çözmeye yöneliktir.