TR EN

Wendy Stacey

Wendy Stacey

Wendy Stacey, B.A., M.A, Dip LSA Uluslararası Mayo Astroloji Okulunun direktörü ve Londra Astroloji Okulu’nun eğitmenidir. İngiliz Astroloji Derneğinin 2002’den bu yana başkan yardımcılığını yapmaktadır. Astrological Journal’da öğrenciler için 50’den fazla makale yazmış ve psikolojik astroloji, dünya, finansal ve araştırma astrolojisinde global ölçekte sunumlar yapmıştır. ‘Consulting with Astrology (2012), Uranus Square Pluto’(2012), ‘The Houses by Element’ (2016), ‘Astrology and Relationships’ (2016) kitaplarının yazarıdır ve  ‘The New Generation’ (2012) ve ‘The Professional Astrologer’ (2016) kitaplarına katkıda bulunmuştur. Wendy 2014 yılında İngiltere’de Charles Harvey “Astroloji’ye fevkalade hizmet” ödülünü almıştır.

Websitesi www.wendystacey.com ve wendy@mayoastrology.com adresinden ulaşılabilir.

.

Eğitmenin ASTRO SUMMER CAMP 2017 Konuşma Teması

Olasılıklar ve Potansiyellerin Sinastri Havuzu

Her haritanın boşlukları vardır ve biz sürekli biçimde bu boşlukların hayatımıza birileri geldiğinde nasıl dolduğunu ve bu alanları nasıl tetiklediğini öğreniriz. Bu boşluklar farklı şekillerde var olabilirler ve özellikle de ilişkilerde, özellikle de kendimizi bütün hissetmek istediğimiz alanlarda baskın ya da gizli durumdadırlar. Bu sunum söz konusu boşlukların yarattığı dinamizmin geliştirdiğimiz değişik ilişkilerde nasıl ortaya çıktığını gösterirken, önümüzdeki on yıl boyunca değişikliklerle yeniden nasıl şekil alacağını anlatacak.

Beyaz Tavşanı Takip Et – Neptün Transitleri Yolu ile İlham

Neptün transitleri bizi nereye gittiğimizi ya da varacağımızı bilemediğimiz yerlere doğru bir yolculuğa çıkarır. Sanki bir tavşan deliğine düşmek gibi bizi hissizleştiren, dengemizi bozan, korkutan, umutsuzluk hissettiren ya da hayatımızdaki şeyleri çok yeni ve farklı bir yönde görecek şekilde gözlerimizi açan bir yönü vardır.