TR EN

KEŞFET

Öğrenmek keşfetmekle başlar!

Astro Summer Camp 2017,  Astroloji’nin farklı seviyelerinde yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz olanaklar sunarken, tarih ve mitoloji eşliğinde yapılacak yolculuklarda keşif heyecanını da bir araya getiriyor.

Yeni bilgiler ve yeni bakış açıları zihin dünyamızı geliştirirken, bolca hareket ve farkındalıklar içinde olacağız. Eğitim programımız ardından düzenleyeceğimiz keşif turlarında da tarihi mekanlara yapacağımız ziyaretlerin yanı sıra, adanın keşfedilmeye değer bölgelerini görecek, tarihi ve efsanevi hikayalerini dinleyecek,  aynı zamanda Ege’nin bu en büyük adasının ziyaretçilerinin keşfini bekleyen güzel kıyılarının, berrak denizinin, gastronomik kültürünün tadını çıkarırken, kendimize zaman ayırabileceğiniz anların yanısıra, birlikte keyif alabileceğiniz programlarda da tematik sohbetlerle de keşiflerimizi paylaşacağız.

.

Bu yılki yaz okulumuzun programında kadim astroloji bilgilerinin önemli bir merkezi olan kültürlerle karşılaşacağız ve okul programını takip eden turlarda  da sosyal, kültürel, tarihi, mitolojik hikayelerle dolu keşiflerimize birlikte devam edeceğiz.

Göklerin Bilgeliği, ASTRO SUMMER CAMP 2017  kapsamında hazırladığı Astroloji Yaz Okulu Programı  ve takip eden Keşif Turları ile, Astroloji’yi, Tarih, Mitoloji ve Arkeoloji ile bir araya getiren kapsamlı bir KEŞİFLER programı sunuyor.