Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/astrosummercamp/public_html/wp-includes/functions.php on line 4231
KEŞFET | Astro Summer Camp Resmi Web Sitesi
TR EN

KEŞFET

Öğrenmek keşfetmekle başlar!

Astro Summer Camp 2018,  Astroloji’nin farklı seviyelerinde yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz olanaklar sunarken, astroloji dünyamızı genişletecek yeni temalar eşliğinde yapılacak yolculuklarda keşif heyecanını da bir araya getiriyor.

Yeni bilgiler ve yeni bakış açıları zihin dünyamızı geliştirirken, bolca hareket ve farkındalıklar içinde olacağız. Hergün eğitim programımızın ardından düzenleyeceğimiz ve birlikte keyif alabileceğiniz programlar ve tematik sohbetlerle de keşiflerimizi paylaşacağız.

.

Bu yılki yaz okulumuzun programında kadim astroloji bilgilerinin önemli temaları ile  tanışacak ve okul programını takip eden sohbetlerde de  keşiflerimize birlikte devam edeceğiz.

Göklerin Bilgeliği, ASTRO SUMMER CAMP 2018  kapsamında hazırladığı Astroloji Yaz Okulu Programı  bu yıl da kapsamlı bir KEŞİFLER programı sunuyor.