TR EN

PAYLAŞ

Öğrenmek ve keşfetmek paylaşma heyecanını da beraberinde getiriyor

Astroloji Yaz Okulu Programı,  öğrenmenin ve keşfetmenin doğal sonucu olan bu  heyecanı , program akışı içerisinde öğrendiklerimizi daha fazla paylaşabileceğimiz tartışmalara ve soru- cevap bölümleri ile yönlenecek tematik sohbetlere platform yaratarak teşvik ediyor.

Aklımızdaki soruları paylaşmak ve birbirimizin deneyimlerinden yararlanarak  öğrendiklerimizi daha geniş alanlara  uygulama olanağı sağlayacak olan programın bu paylaşım bölümleri, her gün sonunda tematik sunumları takip eden önemli saatler olacak.

Astroloji Yaz Okulu özgün programı kapsamında; küresel astroloji topluluğunun önde gelen  isimlerine, özenle seçilmiş temalara odaklı  konuşmalara, ve  temalar yelpazesinde sunulacak derslere ev sahipliği yaparken, uygarlık tarihinde önemli bir yere sahip Girit’in zengin tarihine, kültürüne, efsanelerine, geçmişten bugününe dair özgün temalara ışık tutacak konuk konuşmacıları da ağırlayacak.

.

.

Ve özgün temalar eşliğinde bir arada olacağımız öğrenme ve keşfetme odaklı öğrenim günlerinin doğal sonucu olarak konusunun uzmanı konuşmacılarımız ile birlikte yapacağımız paylaşımlar, Astroloji Yaz Okulunun sunduğu önemli fırsatların başında gelecek.

Göklerin Bilgeliği, ASTRO SUMMER CAMP 2017 kapsamında hazırladığı Astroloji Yaz Okulu Programı ile, çok yönlü temalar odağında ve özgün planlanmış bir program eşliğinde astrolojinin engin öğretilerini konusunun uzmanları ile bir arada konuşmak, tartışmak, keşfetmek  isteyenlere kapsamlı bir PAYLAŞIM programı sunuyor.