Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/astrosummercamp/public_html/wp-includes/functions.php on line 4231
PAYLAŞ | Astro Summer Camp Resmi Web Sitesi
TR EN

PAYLAŞ

Öğrenmek ve keşfetmek paylaşma heyecanını da beraberinde getiriyor

Astroloji Yaz Okulu Programı,  öğrenmenin ve keşfetmenin doğal sonucu olan bu  heyecanı, program akışı içerisinde öğrendiklerimizi daha fazla paylaşabileceğimiz tartışmalara ve soru- cevap bölümleri ile yönlenecek tematik sohbetlere platform yaratarak teşvik ediyor.

Aklımızdaki soruları paylaşmak ve birbirimizin deneyimlerinden yararlanarak  öğrendiklerimizi daha geniş alanlara  uygulama olanağı sağlayacak olan programın bu paylaşım bölümleri, her gün sonunda tematik sunumları takip eden önemli saatler olacak.

Astroloji Yaz Okulu her yıl özgün programları kapsamında; küresel astroloji topluluğunun önde gelen  isimlerine, özenle seçilmiş temalara odaklı  konuşmalara, ve  temalar yelpazesinde sunulacak derslere ev sahipliği yapıyor ve özgün temalara ışık tutacak konulara odaklanıyor.

Bu yıl da özgün temalar eşliğinde bir arada olacağımız öğrenme ve keşfetme odaklı öğrenim günlerinin doğal sonucu olarak konusunun uzmanı konuşmacılarımız ile birlikte yapacağımız paylaşımlar, Astroloji Yaz Okulunun sunduğu önemli fırsatların başında gelecek.

.

Göklerin Bilgeliği, ASTRO SUMMER CAMP 2018 kapsamında hazırladığı Astroloji Yaz Okulu Programı ile, çok yönlü temalar odağında ve özenle planlanmış bir program eşliğinde astrolojinin engin öğretilerini konusunun uzmanları ile bir arada konuşmak, tartışmak, keşfetmek  isteyenlere kapsamlı bir PAYLAŞIM programı sunuyor.